Jarka AdamcováLogo Kyselové a přáteléwww.kyselove.cz

Jarka je lektorkou zdravé výživy a životního stylu s praxí více než 25 let. Od roku 1999 byla osobní asistentkou a manažerkou mezinárodních vzdělávacích programů Kushi Institutu pro Evropu v Amsterdamu, kde dodnes působí jako hostující učitelka.

Vzdělání

Jarka úspěšně absolvovala nesčetnou řadu kurzů zdravé výživy a životního stylu, jako například The Art of Cooking School, Women's and Family Health, kompletní profesní makrobiotické vzdělání v rámci The Art of Life School Level I až IV. Studovala s mnoha renomovanými mezinárodními učiteli jako například Wieke, Adelbert a Horriah Nelissen, Michio a Aveline Kushi, Patricio Garcia De
Paredes, Phil Jannetta, Alex Jack, Dr. T.C. Campbell, Nini Kossen, Wataru Ohashi, prof. Kravčenko, Květa a Milan Dvořákovi, Mudr. Vladimíra Strnadelová a Jan Zerzán a dalšími.

Služby

Jarka pořádá pravidelně kurzy, lekce a praktické dílny vaření pro jednotlivce i skupiny, jak doma tak v zahraničí. Jedním z jejich úspěšných, a obzvláště ženami velmi ceněných témat, je také 

workshop "Jak uspořádat vaší kuchyň pro rychlé a pohodové vaření", který je dostupný i formou osobní konzultace. Pro obohacení vašeho zdraví a prohloubení osobní rovnováhy nabízí Jarka mimo jiné možnost osobních konzultací, tradičních zázvorových obkladů a shiatsu masáží.

Kontakt

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil: +31-6-46281414
FB -Insta-LinkedIn: Jarka Adamcova

Nahoru