Jak spolupracovat - Kyselove.cz
Jak spolupracovatLogo Kyselové a přáteléwww.kyselove.cz

Používáme cookies.

Pro lepší funkčnost našich stránek, analýzu návštěvnosti a personifikaci reklam používáme technologii cookies. Kliknutím na tlačítko rozumím souhlasíte s jejich používáním.

Rozumím

Jak můžeme spolupracovat

Abychom mohli změnit svět, musíme pracovat společně s jednou vizí.

Pro autory

Pokud máte co předat ostatním, a chtěli byste mít svůj vlastní online kurz u nás, dejte nám to prosím hned vědět (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Máme k dispozici filmové studio a chceme využít jeho potenciál. Chtěli bychom nabídnout větší pestrost jak v kurzech, tak v lektorech.

 


 

Zdravá výživaProgram pro zdravé výživy

Jestli máte obchod se zdravou výživou, děláte velkou službu celé společnosti. Máme pro Vás velmi dobrou zprávu: Vymysleli jsme způsob, jak můžete naše kurzy prodávat i u vás v obchodě. Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vám rádi sdělíme podrobnosti.


 

Pomoc s pořádáním akcíPomoc s pořádáním živých akcí

Pomocníci se vždycky hodí. Potřebujeme pomoc v kuchyni, s organizací i s úklidem. Za Vaši pomoc na našich živých akcích Vám nabízíme jídlo, pití, příspěvek na cestu a možnost zůčastnit se zhruba 1/3 obsahu pořádané akce. Prosím, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a připište i Vaše zkušenosti.

Nahoru