Náš týmLogo Kyselové a přáteléwww.kyselove.cz

Náš tým

Kateřina KyselováKateřina Kyselová

Lektorka zdravého vaření
Od malinka mě bavilo vařit! Myslím, že za to může babička. U babičky s dědou to vždycky krásně vonělo a já měla nabitý program - pobíhala jsem mezi zahrádkou a lesem s dědou a kuchyní a vyšíváním s babičkou. Děda pěstoval hodně cuket, které dorůstaly do obřích velikostí, a mě úplně fascinovaly. Dostávali jsme je s sebou na chatu, kde jsem s nimi kouzlila. Připravovala jsem z nich saláty - sladký s cukrem, slaný se solí a kyselý s octem. Nutno podotknout, že jsem je nikdy nejedla, ale jen servírovala ostatním.
Postupně se mi samozřejmě dařilo lépe a dokázala jsem hlavně s... Více o Kateřině

Kontakt
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: +420 577 544 894
Mobil: +420 737 031 290 (zapínám pouze na cestách)

Honza KyselaHonza Kysela

Vedoucí týmu a výživový poradce 
Ihned po promoci na fakultě informačních technologií University Pardubice jsem nastoupil zcela novou dráhu výživového poradce. Bylo to v roce 2011. Učil jsem se u těch nejlepších, které se mi podařilo potkat. Byl to Milan Dvořák, Robert Nelson Carr Jr., ... Více o Honzovi


Kontakt
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 577 544 894
Mobil: +420 737 031 290 (zapínám pouze na cestách)


Bob CarrBob Carr

Lektor, konzultant
Je to náš kamarád a učitel. I když na to vůbec nevypadá a pravděpodobně by vás na procházce po lese ladně a vesele předběhl, Bob už má za sebou spoustu let na tomto světě a hlavně také spoustu zkušeností. Původem je Američan, v Americe provozoval jednu z prvních firem na výrobu tofu, již spoustu let působí jako makrobiotický konzultant, shiatsu masér a lektor. Pracoval ale také jako hudební skladatel, šéf kuchař, byl ředitelem Kushi Institutu, vychoval 3 adoptivní děti a nyní si užívá život se svou ženou Wendy a jejich 3 letým synem Benjim v Česku, konkrétně v Teplicích nad Metují. Tam provozují s Wendy provozují Wonder-Full-Life centrum, do kterého můžete přijet na různé pobyty jak odpočinkové, tak vzdělávací, prožitkové, očistné nebo terapeutické. Aktuální rozpis akcí najdete přímo na stránkách centra Wonder full life... Více o Bobovi
 
Kontakt
Web: www.wonder-full-life.cz
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 774 757 212 (pouze anglicky)

Lenka HlaváčováLenka Hlaváčová

Lektorka, konzultantka

Baví mě kvalitní a šťastný život. K tomu patří i denní talíř pro trvalé zdraví.
Ráda učím lidi, jak si zdravě, pestře a chutně uvařit. A také propojit si souvislosti mezi člověkem, přírodou, stravou a společností.
 
Ve svých kurzech rozvíjím další témata, jako například
 
- Feng Shui kuchyně
- Uzdravující vaření v nemoci
- Jednoduše vypěstuj a sněz
- Divoká zelenina - síla v nešlechtěné přírodě Více o Lence

Kontakt
Web: www.uzdravujicivareni.cz
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Tel.: +420 774 935 931


 

Lada KyselováLada Kyselová

Prvorozená dcera Honzy a Kateřiny. Narodila se, jak ráda říká, u Jíchů v koupelně. Už od početí se do ní snažíme dávat jen to nejlepší jídlo, ale i myšlenky, aby byla zdravá a mohla dělat v životě cokoli jí bude dávat smysl. Společně s Kateřinou natočila mnoho online kurzů a v současné době natáčí i vlastní videa (Např zde: Kuličky od Malé Ladičky).
Její silnou stránkou je, že jakmile někde vznikne nějaké napětí a někdo je nervózní, ona dokáže zachovat klid a neuvěřitelně člověka podpořit! Děkujeme, Lado!
 

Dominik Grohmann

Před pár lety jsem se ocitnul v Hnutí Brontosaurus, kterému vděčím za setkání s řemesly a inspirativními lidmi. Stromy mne učarovaly na akcích, kam přijížděli arboristé či zahradní architekti. Díky tomu jsem postupně pronikal do tajů o stromech. Abych své znalosti odborně ukotvil, navštívil jsem arboristické kurzy na Mendelově univerzitě, přečetl mnoho knih, navšívil kolegy potulné sadaře v Bílých Karpatech a začal sám o stromy pečovat. Vedl jsem mezinárodní kurz o stromech a pomologii a školím organizátory dobrovolnických akcí, jak mají správně sázet a řezat stromy.

Rozumím tomu, co stromům prospívá. Vím, jaký učinit řez, abych stromům neublížil, ale naopak jim prodloužil život. Umím zorganizovat veřejné sázení stromů a pomoci s jeho průběhem. Ze všeho nejraději chodím po krajině a hledám staré ovocné stromy.

Více o Dominikovi


Ota a Petra Reissovi

Společně Reissovi pořádají různé akce pro veřejnost a individuální kurzy, které jsou dostupné pro všechny, protože ukazují, jak se dá díky „životosprávě na míru“ mnoho ušetřit. Díky osobnímu přístupu hledají cestu, jak nastavit vhodný jídelníček pro kohokoli.

Více o Otovi a Petře

 


Marie KyselováMarie Kyselová

Vedoucí programu pro zdravé výživy

Pokud máte obchod se zdravou výživou, kontaktujte mě. Řeknu vám více o našem programu pro zdravé výživy a můžeme začít spolupracovat.

Kontakt
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 602 421 491

 

Nahoru