Bob CarrLogo Kyselové a přáteléwww.kyselove.cz

Bob Carr

Bob CarrLektor, konzultant

Je to náš kamarád a učitel. Bob je původem Američan, v Americe provozoval jednu z prvních firem na výrobu tofu, již spoustu let působí jako makrobiotický konzultant, šiacu masér a učitel. Byl ředitelem East West Macrobiotic Center of Cleveland (Clevelandské východo-západní makrobiotické centrum) a byl zakládajícím členem a ředitelem Kushi Institutu v Německu a Makrobiotického centra v Mnichově. v Americe vychoval 3 adoptivní děti a nyní si užívá život se svým novým synem v Teplicích nad Metují, kde provozuje Wonder-Full-Life centrum.

Učil masáže šiacu a orientální medicínu na Univerzitě masážních terapií v Ohiu, dále v Japonsku, Německu i v dalších zemích. Napsal knihu Energie jídla. Vždy aktivně propagoval zdraví, které z něj přímo vyzařuje, a také myšlenku celosvětového míru, a to různorodou prací v této oblasti.

Bob před kamerou

 

Služby 

Shiatsu masáž
Bob studoval shiatsu u vedoucích učitelů z celého světa a v jediné masáži od něj tak zažijete sjednocení mnoha těchto vlivů v jedinečný a slastný zážitek. Bob se věnuje i vyučování shiatsu - byl učitelem v Kushi Institutu v Japonsku, Becketu, Massachusetts a v Německu i v dalších zemích. Při masáži se Vám Bob přizpůsobí - dobře ví, že někdo potřebuje dotek jemnější, jiný střední anebo pořádně silný. Pokud jste sportovní typ, možná Vás zaujme, že Bob masíroval i mnoho profesionálních fotbalistů. Na druhou stranu se ale masáží dokáže postarat i o lidi, kteří mají nějaký zdravotní problém nebo jsou křehčí konstituce. Taková dobrá masáž od Boba, ta dokáže přinést každému, co mu je třeba - povzbuzení stejně jako relaxaci a uvolnění a také odstranění napětí a zmírnění různých bolestí. 
 
Cena 1500 Kč / 60 min.
Masáž probíhá v Centru Wonderfull Life v Teplicích nad Metují.
 
Celková osobní makrobiotická konzultace
Osobní setkání s Bobem, při kterém budete probírat Vaše speciální potřeby. Skrze použití diagnostiky vizuální, orientální a makrobiotické, včetně akupunkturních meridiánů, Bob určí, které části vašeho těla potřebují nejvíce ozdravit. Dostanete sepsaná doporučení pro Vás na míru týkající se stravy, léčebných pokrmů a jiných domácích léčebných postupů, cvičení a životního stylu obecně, abyste nastolili, posílili nebo znovu získali Vaše zdraví.
 
Cena 2700 Kč / 60 min.
Konzultace probíhá v Centru Wonderfull Life v Teplicích nad Metují.
 
Kontakt
Web: www.wonder-full-life.cz
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 774 757 212 (pouze anglicky)
Nahoru