Bob Carr - Kyselove.cz
Bob CarrLogo Kyselové a přáteléwww.kyselove.cz

Používáme cookies.

Pro lepší funkčnost našich stránek, analýzu návštěvnosti a personifikaci reklam používáme technologii cookies. Kliknutím na tlačítko rozumím souhlasíte s jejich používáním.

Rozumím

Bob Carr

Bob CarrLektor, konzultant

Je to náš kamarád a učitel. I když na to vůbec nevypadá a pravděpodobně by vás na procházce po lese ladně a vesele předběhl, Bob už má za sebou spoustu let na tomto světě a hlavně také spoustu zkušeností. Původem je Američan, v Americe provozoval jednu z prvních firem na výrobu tofu, již spoustu let působí jako makrobiotický konzultant, shiatsu masér a lektor. Pracoval ale také jako hudební skladatel, šéfkuchař, byl ředitelem Kushi Institutu, vychoval 3 adoptivní děti a nyní si užívá život se svou ženou Wendy a jejich 3 letým synem Benjim v Česku, konkrétně v Teplicích nad Metují. Tam s Wendy provozují Wonder-Full-Life centrum, do kterého můžete přijet na různé pobyty jak odpočinkové, tak vzdělávací, prožitkové, očistné nebo terapeutické. Aktuální rozpis akcí najdete přímo na stránkách centra (viz níže).

Bob Carr je původem Američan, ale nyní žije v České republice, kde provozuje makrobiotické centrum a bio farmu Wonder Full Life Centrum. Bob je dlouholetým učitelem makrobiotiky, konzultant a také shiatsu masér. Byl ředitelem East West Macrobiotic Center of Cleveland (Clevelandské východo-západní makrobiotické centrum) a byl zakládajícím ředitelem Kushi Institutu v Německu a Makrobiotického centra v Mnichově. Bob účinkoval na mnoha hlavních makrobiotických událostech po celém světě. Učil také shiatsu a orientální medicínu na Univerzitě masážních terapií v Ohiu a napsal knihu Energie jídla. Vždy aktivně propagoval zdraví, které z něj přímo vyzařuje, a také myšlenku celosvětového míru, a to různorodou prací v této oblasti - mimo jiné jako editor Makrobiotického NewsLetteru a také jako koordinátor Mezinárodní asociace makrobiotických učitelů.

Bob před kamerou

 

Služby 

Celková osobní makrobiotická konzultace - Osobní setkání s Bobem, při kterém budete probírat Vaše speciální potřeby. Skrze použití diagnostiky vizuální, orientální a makrobiotické, včetně akupunkturních meridiánů, Bob určí, které části vašeho těla potřebují nejvíce ozdravit. Dostanete sepsaná doporučení pro Vás na míru týkající se stravy, léčebných pokrmů a jiných domácích léčebných postupů, cvičení a životního stylu obecně, abyste nastolili, posílili nebo znovu získali Vaše zdraví.
 
Cena 2700 Kč / 60 min.
Konzultace probíhá v Centru Wonderfull Life v Teplicích nad Metují.
 
Shiatsu masáž - Bob studoval shiatsu u vedoucích učitelů z celého světa a v jediné masáži od něj tak zažijete sjednocení mnoha těchto vlivů v jedinečný a slastný zážitek. Bob se věnuje i vyučování shiatsu - byl učitelem v Kushi Institutu v Japonsku, Becketu, Massachusetts a v Německu i v dalších zemích. Při masáži se Vám Bob přizpůsobí - dobře ví, že někdo potřebuje dotek jemnější, jiný střední anebo pořádně silný. Pokud jste sportovní typ, možná Vás zaujme, že Bob masíroval i mnoho profesionálních fotbalistů. Na druhou stranu se ale masáží dokáže postarat i o lidi, kteří mají nějaký zdravotní problém nebo jsou křehčí konstituce. Taková dobrá masáž od Boba, ta dokáže přinést každému, co mu je třeba - povzbuzení stejně jako relaxaci a uvolnění a také odstranění napětí a zmírnění různých bolestí. 
 
Cena 1500 Kč / 60 min.
Masáž probíhá v Centru Wonderfull Life v Teplicích nad Metují.
 
Kontakt
Web: www.wonder-full-life.cz
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 774 757 212 (pouze anglicky)
Nahoru