Honza KyselaLogo Kyselové a přáteléwww.kyselove.cz

Honza Kysela

Honza Kysela
Vedoucí týmu a výživový poradce 
Ihned po promoci na fakultě informačních technologií University Pardubice jsem nastoupil zcela novou dráhu výživového poradce. Bylo to v roce 2011. Učil jsem se u těch nejlepších, které se mi podařilo potkat. Byl to Milan Dvořák (mistr diagnostiky, majitel firmy Sunfood), kde jsem v průběhu 3 let završil 3. stupeň základního kurzu zdravého životního stylu. Také Robert Nelson Carr Jr. (špičkový americký lektor zdravého životního stylu a makrobiotiky), u kterého jsem absolvoval na desítky seminářů především orientální diagnostiku, vztah jídla a lidského zdraví a pokročilé techniky přípravy očistných pokrmů. Zúčastnil jsem dvoutýdenního výukového programu v Kushi Institutu of Europe v Nizozemí, který obsahoval řadu cenných přednášek a workshopů učitelů jako Patricio Garcia de Paredes (JPN), Phil Jannetta (USA), Nini Kossen (NL). Dále si velmi cením celoživotních děl těchto autorů: George Ohsawa, Michio Kushi, Jarmila Průchová, Dr. T. Colin Campbell a mnoha dalších, ze kterých vychází i naše kurzy zdravého životního stylu.
 
Největší školu jsem však dostal od své ženy Kateřiny a dcer Lady a Žofie. Zjistil jsem, že uplatnit nabyté vědomosti o zdravém životním stylu je v rodinném životě možné, musí se to ovšem chytit za ten správný konec ,)  

Práce

Od roku 2015 pracuji jako výživový poradce a vedoucí společnosti Kyselové a přátelé, kde nabízíme široké veřejnosti vzdělávání v oblasti zdravého životního stylu.
S celým týmem jsme vyprodukovali přes 40 hodin videolekcí zdravého vaření, každoročně pořádáme několik desítek kurzů na téma zdravého životního stylu, poskytujeme individuální poradenství a lekce vaření a vydali jsme přes 400 stran studijních materiálůV současné době dokončujeme naši společnou knihu Talíř na míru, která vyjde v roce 2019.
 

Služby

Výživové poradenství - osobní konzultace (skladba jídelníčku na míru): 300 Kč / hod.

Celodenní individuální lekce zdravého vaření na zvolené téma v naší výukové kuchyni (8 hodin výuky): 2.000 Kč + cena za suroviny.

 

Kontakt

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 577 544 894
Mobil: +420 737 031 290 (zapínám pouze na cestách)
Nahoru