Honza KyselaLogo Kyselové a přáteléwww.kyselove.cz

Používáme cookies.

Pro lepší funkčnost našich stránek, analýzu návštěvnosti a personifikaci reklam používáme technologii cookies. Kliknutím na tlačítko rozumím souhlasíte s jejich používáním.

Rozumím

Honza Kysela

Honza Kysela
Vedoucí týmu
I když je v kurzech nejvíce vidět Kateřina, v podstatě větší kus práce odvádí Honza. Zastává roli kameramana, zvukaře, fotografa, osvětlovače a střihače, je navíc ještě režisérem, scénáristou a odborným dozorem při natáčení. Kateřina umí hlavně vařit, Honza umí zase to její vaření okomentovat v duchu "proč je to tedy zdravé a proč byste si to mohli chtít uvařit". Dost často tedy slyšíte Honzu z úst Kateřiny. Jeho pochopení zdravé stravy je totiž unikátní a nabité jak zkušenostmi, tak znalostmi z oboru výživového poradce. Sám také rád vaří, ale nemá k tomu doma moc příležitostí, proto je šéfkuchařem především v období šestinedělí. :) 
Co Honzu moc baví je grafika. Věnuje se jí už skoro 20 let a užívá si, že může nyní naplno realizovat své nápady, tvořit jednoduché přehledy a tabulky pro snadnou práci s našimi kurzy, doplňovat graficky video lekce a také navrhovat vzhled studijních materiálů i celých těchto stránek.
 
Na Honzu se můžete obrátit jako na výživového poradce.
Dále poskytuje služby tvorby videa na míru - ať už videa propagační nebo informační či přímo online video kurzy. Spolupracoval např. s Danem Mikušíkem na kurzu Kosení pro život
 
 
Kontakt
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 577 544 894
Mobil: +420 737 031 290 (zapínám pouze na cestách)
Nahoru