Kurz DO-IN a masáží shiatsuLogo Kyselové a přáteléwww.kyselove.cz
Živá akce

DO-IN a Shiatsu

Úroveň: Kategorie:
Základní informace
Termín

Příjezd v pátek
25. ledna 2019 od 16,00 do 18,00 hod
Ukončení v neděli
27. ledna 2019 ve 14,00 hod

Místo

Centrum Wonder Full Life
Horni 57, Teplice nad Metuji 54957 (mapa)

Na tuto akci se již nezle přihlásit

AKTUÁLNĚ: Na tomto kurzu se uvolnilo 1 místo se zaplacenou zálohou, proto je možné přihlásit se se sníženou cenou 3.300 Kč (místo 3.800 Kč).

Kurz pro všechny, kdo chtějí mít stále dobrou náladu, kypět vitální energií a žít v souladu sám se sebou i přírodou.

DO-IN a shiatsu k sobě mají velmi blízko, proto je učíme v rámci jednoho kurzu. Pojďme si je blíže představit.

Shiatsu

Shiatsu masážShiatsu je akupresurních masáž, která zvyšuje naši vitalitu tím, že posiluje tok naší energie po celém těle. Uvolňuje jak zablokovaná místa, nejčastěji krční páteř, bedra a také obnovuje dobrou funkci všech našich orgánů. Díky díky mapě reflexních bodů, kterou na kurzu dostanete, zjistíme, které orgány a funkce jsou v nepořádku a co se s tím dá dělat.

Na kurzu se naučíme krátké sestavy hmatů pro rychlé obnovení energie i kompletní masáže celého těla. Všechny techniky lze provádět jak v běžném rodinném životě, tak v profesionálním zázemí.

DO-IN

DO-IN je systém jednoduchých pohybových cvičení, dechových technik a akupresurních masáží, které může provést každý sám sobě. Díky DO-IN obnovíme a udržíme přirozené proudění naší vitální energie (tedy stav zdraví).

Naši předkové Slované tuto energii nazývali "živa", Japonci "ki" a v Indii je známá jako "prána". Čím lépe nám proudí, tím více máme vitality a cítíme se mladší. Na tomto kurzu se společně naučíme znalosti drah, po kterých energie proudí, dozvíte se, které body jsou důležité, a naučíte se je používat k rozproudění Vaší vlastní životní energie.

5 důvodů proč je dobré umět Do-In

1. Nepotřebujete maséra

DO-IN obsahuje techniky a postupy které provádíte sami na sobě. Když se cítíte, že potřebujete pořádnou masáž a zrovna žádný masér není po ruce, můžete to zvládnou sami a mnohdy i lépe.

2. Cvičení pomáhá zdravým i nemocným

Pokud jste mladí sportovci a chcete mít lepší výkony, DO-IN Vám pomůže díky stimulaci reflexních bodů před závodem. Tato technika je ve sportu velmi známá a používaná mnohými vrcholovými sportovci. Vy si díky ní můžete zvýšit výkon třeba i při práci na zahradě. Naopak pokud budete chtít pomoci v nemoci, velmi se vám hodí znalost jednotlivých energetických drah a jejich korespondence s jednotlivými orgány. Když budete mít silný kašel, můžete podpořit uzdravení díky masáži dráhy plic, pokud budete mít angínu je důležité posílit srdce, atd... 

3. DO-IN můžete cvičit na jakémkoliv místě

Ať už čekáte na autobus, nebo kamaráda, můžete si povzbudit proud energie celého těla díky technice masáže Vašich rukou. A když budete ležet v posteli, můžete provádět dechové cvičení.

4. Budete mít spojence na celý život

Říká se že co se v mládí naučíš, tím se ve stáří nechlub ve slušné společnosti, to ovšem u cvičení DO-IN neplatí. V mládí Vám pomůže zvýšit váš výkon a ve stáří udržet silnou vitalitu a imunitu. Stane se tak spojencem na celý život a prakticky vás nemůže opustit, pokud Vy sami nebudete chtít.

5. Základy se naučíte během jednoho víkendu

Velkou výhodou těchto technik je, že jsou naprosto jednoduché a základy se naučíte během jednoho víkendu.

Lekce vaření

S Kateřinou Kyselovou absolvujete také 3 kompletní lekce zdravého vaření. Díky tomu, že z praktické části budete vědět, co potřebujete posílit, můžete provést také změnu vašeho jídelníčku, a na těchto lekcích si ukážeme jak. Každý chod si blíže popíšeme a řekneme, jak ovlivňuje naše zdraví a funkci jednotlivých orgánů.

REGISTRACE A CENY

Přihlásit se na tento kurz můžete vpravo nahoře vedle videa, tam najdete registrační formulář. Případně můžete napsat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo zavolat na 499 599 524, kde Vás také registrujeme a podáme i bližší informace. 

Kurzovné

Všechny ceny jsou konečné, včetně plné penze, ubytování na 2 - 4 lůžkových pokojích a studijních materiálů.

Dospělý Děti do 15 let Pomocníci
3800 Kč 3000 Kč 2500 Kč

Pomocníci jsou vítáni

Na kurz je možné přijet i jako pomocník, který se zúčastní celého programu. Budete mít za úkol uklidit kuchyni po obědě a po večeři a další pomocné práce, které ovšem nebudou zasahovat do samotné výuky. Než se registrujete jako pomocník, dejte nám prosím dopředu vědět na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a připište i své telefoní číslo.

KDE KURZ PROBÍHÁ?

Kurz se odehraje v krásné přírodě teplicko adršpašských skal v Centru Wonder Full Life.
Adresa: Horní 57, Teplice nad Metuji 549 57 (zobrazit na mapě).

Ubytování je na 2 - 4 lůžkových pokojích. Centrum je vybudováno z přírodních materiálů: hliněné omítky, dřevěné podlahy bez chemických nátěrů.

Po dohodě je možné si pobyt o několik dní prodloužit (můžete přijet dříve, nebo odjet později). Místní příroda je opravdu krásná. Pokud máte zájem kontaktujte Vendulu Carr na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 608 201 622.

Centrum Wonder Full Life

Kolem centra je příjemné zázemí, permakulturní zahrada, dětské hřiště i krásná příroda.

Centrum Wonderfull Life

Online kurz DO-IN a shiatsu

V rámci této akce proběhne také video záznam celého kurzu, ale nebojte se: Pokud nebudete chtít, natáčet Vás nebudeme. Naopak, dáte-li nám souhlas, natočíme vás a jako honorář získáte doživotní přístup k online kurzu DO-IN a Shiatsu. Záleží čistě na Vás, jak si vyberete.

Dáme Vám vědět, až něco dalšího přidáme

Kurzy zdravého vaření

Začínáme tím nejdůležitějším a to je dnes, zdravé jídlo a zdravý pohyb. V roce 2018 se můžeme potkat osobně jak na kurzech zdravého vaření, tak cvičení, nebo přátelských srazů. Vše najdete pod položkou Živé akce.
 

Makrobiotika

Všechny naše akce, kurzy, semináře i recepty jsou v makrobiotické kvalitě. Makrobiotika je víc než jen zdravý životní styl, uchovává a rozšiřuje moudrost našich předků. Jedním z hlavních principů jsou dvě protikladné energie, díky nimž můžete poznat lépe sami sebe, svou rodinu i zlepšit své zdraví. 
 

Články a videa

Aktuality, video recepty, inspiraci a další témata, zdravého životního stylu najdete v sekci Články a videa.

Zdravé recepty

Baví nás vařit a když už něco uvaříme, tak se s Vámi rádi podělíme. Říká se že, z přemíry zdraví člověk ochuraví a proto v našem receptáři naleznete jak ryze zdravé recepty, tak slavnostní pohoštění. Více pod položkou Zdravé recepty.
 

Online průvodce zdravým vařením

Nově jsme pro vás připravili i kompletního průvodce zdravým vařením online na těchto stránkách. Absolvujete ho formou videí se studijními materiály i konzultační podporou. Všechny online kurzy můžete absolvovat zde: Online kurzy zdravého vaření.
Nahoru