Kurz DO-IN a masáží shiatsuLogo Kyselové a přáteléwww.kyselove.cz

Používáme cookies.

Pro lepší funkčnost našich stránek, analýzu návštěvnosti a personifikaci reklam používáme technologii cookies. Kliknutím na tlačítko rozumím souhlasíte s jejich používáním.

Rozumím
Živá akce

DO-IN a Shiatsu

Úroveň: Kategorie:
Základní informace
Termín

Příjezd v pátek
25. ledna 2019 od 16,00 do 18,00 hod
Ukončení v neděli
27. ledna 2019 ve 14,00 hod

Místo

Centrum Wonder Full Life
Horni 57, Teplice nad Metuji 54957 (mapa)

Platba
Počet osob
kurzovné
3800 Kč

Kurz pro všechny, kdo chtějí mít stále dobrou náladu, kypět vitální energií a žít v souladu sám se sebou i přírodou.

DO-IN a shiatsu k sobě mají velmi blízko, proto je učíme v rámci jednoho kurzu. Pojďme si je blíže představit.

DO-IN

Cvičení Do-InDO-IN je systém jednoduchých pohybových cvičení, dechových technik a auto masáží, díky kterým obnovíme a udržíme přirozené proudění naší vitální energie (tedy stav zdraví).

Naši předkové slované tuto energii nazývali "živa", Japonci "ki" a v Indii je známá jako "prána". Čím lépe nám proudí, tím více máme vitality a cítíme se mladší. Na tomto kurzu se společně naučíme znalosti drah, po kterých energie proudí, dozvíte se které body jsou důležité a naučíte se je používat k rozproudění Vaší vlastní životní energie.

5 důvodů proč je dobré umět Do-In

1. Nepotřebujete maséra

DO-IN obsahuje techniky a postupy které provádíte sami na sobě. Když se cítíte, že potřebujete pořádnou masáž a zrovna žádný masér není po ruce, můžete to zvládnou sami a mnohdy i lépe.

2. Cvičení pomáhá zdravým i nemocným

Pokud jste mladí sportovci a chcete mít lepší výkony, DO-IN Vám pomůže díky stimulaci reflexních bodů před závodem. Tato technika je ve sporu velmi známá a používaná mnohými vrcholovými sportovci. Vy si díky ní můžete zvýšit výkon třeba i při práci na zahradě. Naopak pokud budete chtít pomoci v nemoci, velmi se vám hodí znalost jednotlivých energetických drah a jejich korespondence s jednotlivými orgány. Když budete mít silný kašel, můžete podpořit uzdravení díky masáži dráhy plic, pokud budete mít angínu je důležité posílit srdce, atd...

3. DO-IN můžete cvičit na jakémkoliv místě

Ať už čekáte na autobus, nebo kamaráda, můžete si povzbudit proud energie celého těla díky technice masáže Vašich rukou. A když budete ležet v posteli, můžete provádět dechové cvičení.

4. Budete mít spojence na celý život

Říká se že co se v mládí naučíš, tím se ve stáří nechlub ve slušné společnosti, to ovšem u cvičení DO-IN neplatí. V mládí Vám pomůže zvýšit váš výkon a ve stáří udržet silnou vitalitu a imunitu. Stane se tak spojencem na celý život a prakticky vás nemůže opustit, pokud Vy sami nebudete chtít.

5. Základy se naučíte během jednoho víkendu

Velkou výhodou těchto technik je, že jsou naprosto jednoduché a základy se naučíte během jednoho víkendu.

Shiatsu

Shiatsu masážShiatsu masáž používá ty samé reflexní body a energetické dráhy, ale jedná se o asistovanou masáž, kterou provádí masér. Obě dvě cvičení, nebo masáže chcete-li mají za cíl totéž, obnovit chod životní energie a tím i zdraví.

Co vše se na kurzu naučíte?

Kurz bude rozdělen do dvou částí, v té první si povíme něco o teorii energetických drah a reflexních bodů a v ta druhá část bude patřit samotné praxi (cvičení a masážím).

Energetické dráhy a reflexní body

Reflexní body a energetické dráhy korespondují vždy s určitým orgánem a díky jejich citlivosti poznáte v jaké jsou kondici. Následnou stimulací můžete posílit jejich energii.

Praktické cvičení a masáže

Na tomto učení je krásné to, že koresponduje s makrobiotickými zákony a během masáže nebo automasáže zjistíte co na sobě můžete zlepšit. Každá energetická dráhy a body korespondují s určitými orgány. Jednak je můžete stimulovat masáží, ale také podpořit vhodným jídlem. V rámci kurzu absolvujete tři malé lekce vaření, kde se dozvíte jak můžete určité orgány posílit.

Kompletní sestavy

Po absolvování tohoto kurzu budete umět provádět jak rychlou ranní a večerní Do-In sestavu za 15 minut, tak kompletní raní i večerní sestavu na 60 minut, sestavu podle pěti elementů a další. Naučíte se shiatsu masáž celého těla ve více sestavách, které bude trvat od 15 do 60 minut.

Pro koho je tento kurz určen?

Tento kurz je určen jak pro všechny absolventy našich předcházejících kurzů, tak pro všechny začínající i profesionální maséry, kteří chtějí prohloubit dovednosti v tomto směru. Budeme se na něm učit základy i pokročilé techniky.

CENY

Všechny ceny jsou kompletní, včetně plné penze, ubytování na 2 - 4 lůžkových pokojích, tištěných studijních materiálů.

Kurzovné

Dospělý Děti do 15 let Pomocníci
3800 Kč 3000 Kč 2500 Kč

Pomocníci jsou vítáni

Také zde máme speciální cenu pro pomocníky s organizací a úklidem. Než se registrujete jako pomocník, dejte nám prosím dopředu vědět na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a připište i své telefoní číslo.

KDE KURZ PROBÍHÁ?

Kurz se odehraje v krásné přírodě teplicko adršpašských skal v Centru Wonder Full Life.
Adresa: Horní 57, Teplice nad Metuji 549 57 (zobrazit na mapě).

Ubytování je na 2 - 4 lůžkových pokojích. Centrum je vybudováno z přírodních materiálů: hliněné omítky, dřevěné podlahy bez chemických nátěrů.

Po dohodě je možné si pobyt o několik dní prodloužit (můžete přijet dříve, nebo odjet později). Místní příroda je opravdu krásná. Pokud máte zájem kontaktujte Vendulu Carr na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 608 201 622.

Centrum Wonder Full Life

Kolem centra je příjemné zázemí, permakulturní zahrada, dětské hřiště i krásná příroda.

Centrum Wonderfull Life

Nahoru