Sdílení s proizíLogo Kyselové a přáteléwww.kyselove.cz

Sdílení s provizí

Rádi vám dáme 25% z ceny všech online kurzů, když je budete doporučovat. Mnohem raději dáme peníze Vám, než globálním nadnárodním společnostem, které nás doporučují nyní. Také nás potěší, když za odměny budete rozvíjet své zdraví a investujete je do ekologických projektů. Proto jsme spustili program Sdílení s provizí. Doporučovat lze emailem, odkazem z vašeho webu, nebo prostřednictvím sociálních sítí (facebook, google+, twitter i youtube, ...). Sdílet můžete jakýkoliv náš obsah, videoblog, recepty, online kurzy i živé akce. Pokud není uvedeno jinak máte 25% provizi z online produktů a 10% provizi z živých akcí.

Jak umístit banner na Vaše stránky?

1. Krok: Nejprve se přihlaste do provizního systému na stránce http://prodej.kyselove.cz.

2. Krok: Zvolte položku Reklamní kampaně a poté Online kurzy.

3. Krok: Vyberte si banner, který se vám hodí na Vaše stránky a zkopírujte kód, který je pod bannerem.

4. Krok: Tento kód vložte na své stránky, tam kde si přejete mít banner umístěn.

Tip: Pokud si s tím nevíte rady, stačí nás kontaktovat a zkusíme to společně. Můžeme pro Vás vytvořit i banner na míru, podle místa na Vašich stránkách.

 

Jak sdílet na sociálních sítích?

Sdílení na sociálních sítích jako je Facebook se provádí přímo na našich stránkách www.kyselove.cz. Pokud na nich zatím nemáte účet, můžete si ho založit zde: www.kyselove.cz/registrace-sp.

1. Krok: Nejprve se přihlaste k nám na stránce: www.kyselove.cz/login.

2. Krok: Vyberte obsah, který byste chtěli sdílet. Může to být nějaký recept, video, online kurz, případně i titulní stránka, nebo kategorie. Prakticky lze sdílet každá stránka, kde se Vám na pravé straně objeví menu pro sdílení (viz obrázek níže).

3. Krok: Sdílejte pomocí tohoto menu vpravo. Např. stačí kliknout na ikonu Facebooku, připsat nějaký komentář a máte příspěvek na zdi. Pokud byste chtěli zaslat email vašim přátelům, stačí kliknout na zelenou ikonu a zkopírovat váš partnerský odkaz, který lze vložit do emailu, diskuzních fór, na Vaše stránky a podobně.

Sdílíte s provizí

 

Jak se počítá provize?

Za sdílení se Vám odměníme. Dostanete 25% provizi, ze všech úspěšných konverzí (objednávek našich online kuzrů).

Takže např. když zveřejníte na facebooku náš nový recept, klikne na něj 10 lidí a jeden z nich si zakoupí třeba online kurz Zelenina v hodnotě 1.000 Kč, budete mít provizi 250 Kč.

Co je to úspěšná konverze?

Úspěšná konverze je objednávka, která je zaplacena a prošla 14 denní zkušební lhůtou, ve které je možné kurz vrátit. Takovou konverzi vám označíme jako schválenou. V opačném případě, pokud neproběhne platba, nebo je kurz vrácen, bude konverze označena jako zamítnutá.

Jak probíhá výplata?

Abychom Vám mohli zaplatit, musíte nám vystavit fakturu, případně pokud nemáte živnostenský list, lze napsat dohodu o provedení práce. Žádosti o vystavení faktury, nebo dohody o provedení práce zasíláme od 15. dne následujícího měsíce. Tedy výplaty za měsíc červenec odesíláme v druhé polovině srpna. Jak máte postupovat, Vám příjde na email.

Jak zjistíme, že zákazník přišel od Vás?

Vše funguje prostřednictvím systému AffilBox, který monitoruje odkud lidé přicházejí a uchovává vše v paměti internetového prohlížeče zákazníka (v tzv. cookies souborech). Pokud zjistí, že nějaký zákazník provedl objednávku a přišel z Vašeho odkazu, připíše Vám konverzi.

Jak dlouho budu mít provizi z jednoho zákazníka?

Běžné je, že doba platnosti těchto cookies souborů je 30 dní. My ale nemáme rádi žádné časové limity, proto jsme nastavili dobu platnosti na maximum, což je 5000 dní. Zákazník má tedy více než 10 let na to, aby provedl první nákup. Po prvním nákupu se vytvoří tzv. pevná vazba a tento zákazník je k vám stále připojen. Bez časového limitu z něj máte provize. Existuje jeden způsob, jak se může toto spojení zrušit. Pokud Váš zákazník příjde z jiného provizního odkazu a vytvoří objednávku. Poté bude tato i následující provize připsána jinému prodejci.

 

Přejeme Vám hodně štěstí a pokud byste potřebovali s něčím poradit, tak nám dejte vědět.

Honza Kysela
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: +420 499 599 523
web: www.kyselove.cz

Nahoru