Dagmar LužnáLogo Kyselové a přáteléwww.kyselove.cz

Ing. Dagmar Lužná

Dagmar LužnáO makrobiotiku se Dagmar Lužná aktivně zajímá od roku 1990. Prvotní informace získávala na kurzech Ing. Jarmily Průchově, následně v Makrobioklubu Dobruška pod vedením Milana Dvořáka. Tam prošla vzdělávacím systémem kurzů, který byl završen zkouškou a certifikátem „Poradce pro tvůrčí makrobiotický životní styl“.

V letech 2000–2009 v Dagmar provozovala v Olomouci prodejnu zdravé výživy Ječmínek. Na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně v rámci programu „Chemie a technologie potravin“ vystudovala obor „Technologie a řízení v gastronomii“, zakončený státní zkouškou z fyziologie, hygieny výživy a potravinářských technologií. V roce 2010 pak v magisterském studiu dokončila vzdělání jako inženýrka ekonomie v gastronomii.

Dagmar Lužná je autorkou těchto knih: Makrobiotické nedělní vaření, Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad a nejen pro ně
a spoluautorka knih: Makrobiotický léčebný talíř aneb nemoc není nepřítel I., Makrobiotický léčebný talíř aneb nemoc není nepřítel II. a Makrobiotické dobroty babiček Dáši a Světlany.

Nespornou výhodou přístupu paní Lužná k makrobiotice je, že představuje a učí makrobiotiku pro běžný život. Zajímá se také o léčebné cvičení  Zhineng Qi Gong, jehož studiu se věnuje od roku 2011. V roce 2012 byla na měsíčním studijním pobytu v Číně a v roce 2016 na studijním pobytu v Tibetu.

Pokud máte zájem o konzultaci ohledně svých zdravotních potíží nebo chcete sestavit jídelníček jako prevenci proti civilizačním chorobám, stresu, nadváze apod., můžete se objednat telefonicky či e-mailem k paní Lužné do poradny na adrese Olomouc, Kateřinská 9.

Zde Vám pomůže sestavit individuální léčebný talíř podle data narození, poradí, jak jednoduše vařit podle ročních období a makrobiotických principů, a probere s vámi další zásady zdravého životního stylu.

Paní Lužná nabízí tyto služby:

  • Sestavení individuálního léčebného talíře podle data narození.
  • Poradenství v oboru makrobiotického životního stylu.
  • Praktické vaření podle zásad makrobiotiky.
  • Pořádání odborných školení a kurzů se zaměřením na makrobiotický životní styl.
  • Prázdninové pobyty v zahraničí s makrobiotickou stravou.
  • Tábory pro rodiče s dětmi.
  • Víkendy pro ženy se spirituálně-relaxačním programem.
Nahoru