Dodavatelé a výrobci potravinLogo Kyselové a přáteléwww.kyselove.cz

Dodavatelé a výrobci potravin

Kvalitní potraviny můžete koupit ve zdravých výživách, které jsou nyní rozšířené už i v menších městech. V každém takovém dobře zásobeném obchodě koupíte téměř všechny obiloviny a obilné produkty, které jsme představili v kurzu. Pokud nebudou v aktuální nabídce, můžete si je objednat. Do některých zdravých výživ si také můžete nechat objednávat větší balení, stačí se poptat a domluvit se. Velká balení obilovin zpravidla chodí v papírových pytlích, které jsou méně zátěžové.

My si většinou objednáváme velké pytle, protože děláme kurzy pro vás, a proto je u nás surovin větší obrat. Objednáváme z těchto různých zdrojů:

Danfood

U Danfoodu seženete velmi kvalitní rýži BIO Calaspara ze Španělska. Má také ve stálé nabídce různé druhy rýže, i rýži sladkou a další speciální produkty jako teff, všechny barevné variace quinoi a také sladké jáhly a další.

Pro Bio

Sdružení Pro Bio jednak zajišťuje pěstování potravin v BIO kvalitě v České republice, ale věnuje se i dovozu BIO produktů z ostatních zemí Světa. 

Sunfood

V nabídce má základní obiloviny v bio kvalitě. Sunfood většinou odebírá každá zdravá výživa, jelikož je předním českým výrobcem tofu a dalších specialit. V nabídce mají i vločkovač, který ukazuji v kurzu. Kvalitní vločkovač nabízí i česká firma Melsi.

CountryLife

V nabídce má různé druhy obilovin většinou v bio kvalitě.

Pohankový mlýn Šmajstrla

Specialista na pohanku. My objednáváme pouze BIO pohanku kroupu. Pohanku lámanku anebo pohankovou mouku nám zajistí mlýnek Melsi.

 

Nahoru