Dodavatelé a výrobci potravinLogo Kyselové a přáteléwww.kyselove.cz

Chcete s námi být v kontaktu?

Rádi vás upozorníme na naše akce a kurzy formou reklamních bannerů a videí. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s tím, že budeme používat vaše cookies.

Souhlasím

Dodavatelé a výrobci potravin

Nejčastěji nakupujeme ve zdravých výživách, které jsou nyní rozšířené už i v menších městech. V každém takovém dobře zásobeném obchodě koupíte téměř všechny obiloviny a obilné produkty, které jsme představili v kurzu. Pokud nebudou v aktuální nabídce, můžete si je objednat. Do některých zdravých výživ si také můžete nechat objednávat větší balení, stačí se poptat a domluvit se. Velká balení obilovin zpravidla chodí v papírových pytlích, které jsou méně zátěžové.

Danfood

U Danfoodu seženete velmi kvalitní rýži BIO Calaspara ze Španělska. Má také ve stálé nabídce různé druhy rýže, i rýži sladkou a další speciální produkty jako teff, všechny barevné variace quinoi a také sladké jáhly a další.

Sunfood

V nabídce má základní obiloviny v bio kvalitě. Sunfood většinou odebírá každá zdravá výživa, jelikož je předním českým výrobcem tofu a dalších specialit. V nabídce mají i vločkovač, který ukazuji v kurzu.

CountryLife

V nabídce má různé druhy obilovin většinou v bio kvalitě.

 

 

Nahoru