Časté dotazyLogo Kyselové a přáteléwww.kyselove.cz

Používáme cookies.

Pro lepší funkčnost našich stránek, analýzu návštěvnosti a personifikaci reklam používáme technologii cookies. Kliknutím na tlačítko rozumím souhlasíte s jejich používáním.

Rozumím

Makrobiotika, kurzy zdravého vaření, cvičení i myšlení.

Časté dotazy

Toto video je volně šířitelné, budeme rádi, když potěší i Vaše přátele
.
.
poslat emailem
vložit na stránky

Online kurzy

Co znamená doživotní záruka?

Ke všem našim online kurzům poskytujeme doživotní přístup. K zakoupenému kurzu máte jednoduše přístup stále, bez časového limitu. Pokud bychom se rozhodli provoz kurzu ukončit, zašleme vám email s výzvou na kompletní stažení kurzu na váš disk (jedná se o videa, studijní materiály a audio nahrávky).

Můžu si některý online kurz jen vyzkoušet?

Ano! Máte možnost si jakýkoliv online kurz pouze zkusit po dobu 14 dní, kdy můžete online kurz vrátit a my vám zašleme celou částku zpět. Postup jak kurz vrátit naleznete v článku Odstoupení od smlouvy.

Kdy online kurzy začínají?

Všechny online kurzy vám budou přístupné ihned po přijetí platby. Pokud platíte platební kartou, budete mít přístup ihned. Pokud jste zvolili platbu převodem, kurz vám bude zpřístupněn do 3 pracovních dnů.

Kde najdu své zakoupené online kurzy?

Po registraci na našem webu budete mít možnost vstoupit do Členské sekce a tam je najdete pod položkou Moje online kurzy.

Jaké potřebuji vybavení pro absolvování online kurzů?

Nejlepší je běžný stolní počítač, případně notebook, který je připojen k internetu. Online kurzy jsou optimalizovány pro internetové prohlížeče Firefox a Chrome (oba dva jsou volně dostupné a lze je zdarma nainstalovat). Po zakoupení online kurzu je nutné do 14 dní vyzkoušet jeho funkčnost a v případě technických problémů máte možnost kurz vrátit.

Živé akce

Jak poznám, že jsem přihlášen na živou akci?

Po odeslání objednávky na zvolenou akci se ve výpisu akcí objeví štítek "Objednáno". To znamená, že čekáme na vaši platbu. Po přijetí platby vám zašleme email s potvrzením přihlášení na akci a štítek se změní na "Přihlášen". Své přihlášky můžete také sledovat v Členské sekci pod položkou Moje akce.

Vystavíte mi doklad o zaplacení?

Ihned po přijetí platby vám zašleme doklad o zaplacení objednávky. Jedná se o běžnou fakturu (nejsme plátci DPH).

Co když se na akci nebudu moci dostavit?

Nejdůležitější je ihned nám to oznámit. Můžou nastat celkem 3 případy:

  • Zaplatili plnou cenu za akci, která je možná platit zálohou. Vrátíme vám hodnotu doplatku. (Jedná se většinou o delší akce)
  • Zaplatili plnou cenu za akci, která není možná platit zálohou. Vrátíme vám 50% z ceny akce. (Jedná se většinou o kratší akce)
  • Zaplatili jste zálohu. Záloha za akci je nevratná, ale prosím zkuste nás kontaktovat, pokud bychom měli na akci dostatek náhradníků, je možné, že vám zálohu vrátíme.
Dáme Vám vědět, až něco dalšího přidáme

Kurzy zdravého vaření

Začínáme tím nejdůležitějším a to je dnes, zdravé jídlo a zdravý pohyb. V roce 2018 se můžeme potkat osobně jak na kurzech zdravého vaření, tak cvičení, nebo přátelských srazů. Vše najdete pod položkou Živé akce.
 

Makrobiotika

Všechny naše akce, kurzy, semináře i recepty jsou v makrobiotické kvalitě. Makrobiotika je víc než jen zdravý životní styl, uchovává a rozšiřuje moudrost našich předků. Jedním z hlavních principů jsou dvě protikladné energie, díky nimž můžete poznat lépe sami sebe, svou rodinu i zlepšit své zdraví. 
 

Články a videa

Aktuality, video recepty, inspiraci a další témata, zdravého životního stylu najdete v sekci Články a videa.

Zdravé recepty

Baví nás vařit a když už něco uvaříme, tak se s Vámi rádi podělíme. Říká se že, z přemíry zdraví člověk ochuraví a proto v našem receptáři naleznete jak ryze zdravé recepty, tak slavnostní pohoštění. Více pod položkou Zdravé recepty.
 

Online průvodce zdravým vařením

Nově jsme pro vás připravili i kompletního průvodce zdravým vařením online na těchto stránkách. Absolvujete ho formou videí se studijními materiály i konzultační podporou. Všechny online kurzy můžete absolvovat zde: Online kurzy zdravého vaření.
Nahoru