Jak můžeme spolupracovat

Abychom mohli změnit svět, musíme pracovat společně s jednou vizí.

Pro autory

Pokud máte co předat ostatním, a chtěli byste mít svůj vlastní online kurz u nás, dejte nám to prosím hned vědět (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Máme k dispozici filmové studio a chceme využít jeho potenciál. Chtěli bychom nabídnout větší pestrost jak v kurzech, tak v lektorech.

 


 

Provizní program

Rádi vám dáme 25% z ceny všech online kurzů, když budete doporučovat naše stránky. Mnohem raději dáme peníze Vám, než globálním nadnárodním společnostem. Také nás potěší, když za odměny budete rozvíjet své zdraví a investujete je do ekologických projektů. Proto jsme spustili program Sdílení s provizí. Doporučovat lze emailem, odkazem, nebo bannerem z vašeho webu, nebo prostřednictvím sociálních sítí (facebook, google+, twitter i youtube, ...). Sdílet můžete jakýkoliv náš obsah, videoblog, recepty, online kurzy i živé akce. Nezávazná registrace do tohoto programu se provádí na adrese http://prodej.kyselove.cz , poté můžeme společně udat financím ten správný směr.


 

Zdravá výživaProgram pro zdravé výživy

Jestli máte obchod se zdravou výživou, děláte velkou službu celé společnosti. Máme pro Vás velmi dobrou zprávu: Vymysleli jsme způsob, jak můžete naše kurzy prodávat i u vás v obchodě. Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vám rádi sdělíme podrobnosti.


 

Pomoc s pořádáním akcíPomoc s pořádáním živých akcí

Pomocníci se vždycky hodí. Potřebujeme pomoc v kuchyni, s organizací i s úklidem. Za Vaši pomoc na našich živých akcích Vám nabízíme jídlo, pití, příspěvek na cestu a možnost zůčastnit se zhruba 1/3 obsahu pořádané akce. Prosím, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a připište i Vaše zkušenosti.

Nahoru