Jak můžeme spolupracovat

Abychom mohli změnit svět, musíme pracovat společně s jednou vizí.

Pro autory

Všem, kteří svou výukou vytváří moderní a zdravou společnost nabízíme možnost spolupráce. Máme k dispozici filmové studio a chceme využít jeho potenciál. Pokud chcete mít své vlastní online kurzy u nás, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 


 

Provizní program

Rádi vám dáme 25% z ceny všech online kurzů, když je budete doporučovat. Mnohem raději dáme peníze Vám, než globálním nadnárodním společnostem, které nás doporučují nyní. Také nás potěší, když za odměny budete rozvíjet své zdraví a investujete je do ekologických projektů. Proto jsme spustili program MíroBraní. Doporučovat lze emailem, odkazem z vašeho webu, nebo prostřednictvím sociálních sítí (facebook, google+, twitter i youtube, ...). Sdílet můžete jakýkoliv náš obsah, videoblog, recepty, online kurzy i živé akce. Pokud máte zájem, registrujte se na adrese http://prodej.kyselove.cz ať můžeme společně směřovat peníze tím správným směrem.


 

Zdravá výživaProgram pro zdravé výživy

Jestli máte obchod se zdravou výživou, děláte velkou službu celé společnosti. Máme pro Vás velmi dobrou zprávu: Vymysleli jsme způsob, jak můžete naše kurzy prodávat i u vás v obchodě. Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vám rádi sdělíme podrobnosti.


 

Pomoc s pořádáním akcíPomoc s pořádáním živých akcí

Pomocníci se vždycky hodí. Potřebujeme pomoc v kuchyni, s organizací i s úklidem. Za Vaši pomoc na našich živých akcích Vám nabízíme jídlo, pití, příspěvek na cestu a možnost zůčastnit se zhruba 1/3 obsahu pořádané akce. Prosím, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a připište i Vaše zkušenosti.

Nahoru