Duchovní život je pro každéhoLogo Kyselové a přáteléwww.kyselove.cz
Živá akce

Spiritualita v praxi

Úroveň: Kategorie:
Základní informace
Termín

Příjezd v pátek
12. října 2018 od 16,00 do 18,00 hod
Ukončení v neděli
14. října 2018 ve 14,00 hod

Místo

Centrum Wonder Full Life
Horni 57, Teplice nad Metuji 54957 (mapa)

Platba
Počet osob
kurzovné
3800 Kč

 Makrobiotická kvalita

NÁPLŇ SEMINÁŘE

V našich online kurzech a lekcích vaření probíráme především to, jaký vliv má na naše zdraví i chování jídlo. Když jsme ale jednou byli na besedě u Boba, řekl nám, že ať už jsme jedli cokoliv (čokoládu, zmrzlinu, nebo hovězí steak) měli bychom se vždy umět vyrovnat silou našeho Ducha a nepropadat pod vliv energií potravin. Jak to udělat bude náplní tohoto semináře.


Společně budeme meditovat.

Naučíte se různé druhy meditací, jako například meditace pro uvolnění a ochlazení (jin), pro zahřátí a posílení sebevědomí (jang) i vyvážené harmonické meditace. Ukážeme si také různé položení rukou, spojení prstů a dlaní, pozice očí při meditaci a do všeho vložíme nám známe energie jinu a jangu. Poznáme, že meditace není jen nudné sezení, ale může být obohacující, uklidňující a může přispět k naší celkové vyrovnanosti a pohodě. A s tímto poznáním už si na ni snáze uděláme čas i v rušném dni.


Harmonizovat své tělo na úrovní sedmi základních čaker.

Čakry jsou energetické kanály našeho těla, kterými čerpáme a vysíláme naši energii. Proto je vhodné udržovat si je průchozí. Poté budeme potřebovat méně jídla a budeme mít více energie.


Zapojíme náš hlas.

Každý zvuk má svou vlastní energii, např. "ááá" je velmi uvolňující (jin) samohláska oproti "mmm" které je opakem (jang). Naučíte se spoustu manter, které Vám pomohou vyvážit se. Dostanete je také ve formě studijních materiálů i ve formátu mp3.


Objevíme zapomenuté duchovní praktiky našich předků.

Můžou to být různé druhy darů, např. část vašeho jídla, kterou věnujete předkům, těm kterým chcete pomoci, sami sobě nebo budoucím potomkům. Podíváme se na duchovní praktiky v rodiném životě a také pro těhotné ženy.


Společně budeme jíst v tichosti a učit se důkladně kousat.

Vyzkoušíme si kousat minimálně 150x a uvidíte, že získáte mnohem více energie z méně jídla. Budete k tomu mít spoustu času a pokud pro to nemáte dostatečnou vůli, podpoří vás celý kolektiv.


Naučíme se velmi jednoduché a účinné masáže shiatsu,

které můžete poté kdykoliv praktikovat. Především v rodinném životě jsou velmi vhodné, nebo se hodí vždy když uvidíte někoho unaveného. Výhodou těchto masáží je to, že je lze aplikovat i přes tričko nebo i svetr.


Probereme sílu vizualizací, nebo-li léčení obrazem.

A dostanete je také ve formátu mp3, abyste je mohli lépe praktikovat doma.


Absolvujete celkem 3 lekce vaření,

které budou mít za úkol nás dostat do stavu harmonie. Takže se naučíte vařit velmi léčebné, vyvážené a přitom duchovně nabité jídlo. Všechny recepty budou opět ve studijních materiálech.


 S těmito dovednosti bude cesta životem snažší.

Budeme velmi rádi, když tyto techniky zařadíte pravidelně do svého života. Případně je můžete použít kdykoliv narazíte na nějakou překážku, může to být nemoc jak vaše, tak někoho blízkého, těžká životní situace, důležité rozhodnutí, nebo jen nepříjemný soused. Vždy když si v naší rodině nevíme rady, nebo jsme ztratili směr, použijeme techniky z tohoto kurzu, spojíme se s naším Duchem a to nám dá velkou sílu, abychom mohli pokračovat dále. O to bychom se s vámi chtěli podělit na tomto semináři.


Co nám tyto praktiky přinesou do života?

  • Zvýšíme svou vibrační úroveň.
  • Zlepší se kvalita naší krve a tím i všech funkcí těla.
  • Pročistí se všechny smysly, budeme si umět vychutnat i jemné chutě.
  • Zklidní se emoce i myšlenky.
  • Budeme mít větší nadhled nad sociálními vztahy.
  • Rozšíříme si vlastní i společné vědomí.

Především bychom ale měli mít mnohem více energie z méně jídla, pozitivní náladu a chuť do života.

LEKTOŘI

Těší se na Vás Carrovi a Kyselovi! Výuka bude probíhat pod vedením Boba Carra a Kateřiny Kyselové.

Co Vás naučí Bob?

S Bobem absolvujete přednášky, cvičení, masáže, meditační a další techniky. Vše s překladem do češtiny od Víti Kudláčka (jsou velmi dobře sehraná dvojka).

Praxe

Kateřina bude v kuchyni

Kateřina povede lekce vaření, ke kterým dostanete přehledné studijní materiály. Všichni společně budeme připravovat jídla v makrobiotické kvalitě s důrazem na to, aby v nich bylo co nejvíce života, aby byli duchovně silné. Přednost budou mít lokální potraviny, které nám pomohou lépe se spojit s naší přírodou, budeme používat celá obilná zrna, naučíme se i čerstvé těstoviny, nebo nekvašené placky z čerstvé mouky. Zeleninu (i některé obiloviny) budeme používat především tu, kterou Carrovi vypěstovali na svém pozemku.

Všechna menu budou zaměřena na duchovní rozvoj, to znamená, že se naučíte vařit universální léčebné pokrmy, včetně dezertů.

Makrobiotické jídlo

CENY

Všechny ceny jsou kompletní, včetně plné penze, ubytování na 2 - 4 lůžkových pokojích, tištěných studijních materiálů a mp3 nahrávek. Budeme rádi, když se všichni přihlásíte co nejdříve, nejlépe do 19. listopadu, proto je do této doby cena kurzu snížena.

Myslíme na rodiny s dětmi

Chtěli bychom zvýhodnit rodiny s dětmi, proto si od Vaší ceny odečtěte za každé Vaše dítě do 12 let, o které pečujete, 200 Kč. Jestli máte doma 4 děti, budete mít cenu o 800 Kč nižší. Tato cena se vztahuje vždy jen k jednomu z rodičů.

Pomocníci jsou vítáni

Také zde máme speciální cenu pro pomocníky s organizací a úklidem. Než se registrujete jako pomocník, dejte nám prosím dopředu vědět na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a připište i své telefoní číslo.

Kurzovné

Dospělý Děti do 15 let Pomocníci
3800 Kč 3000 Kč 2500 Kč

KDE KURZ PROBÍHÁ?

Kurz se odehraje v krásné přírodě teplicko adršpašských skal v Centru Wonder Full Life.
Adresa: Horní 57, Teplice nad Metuji 549 57 (zobrazit na mapě).

Ubytování je na 2 - 4 lůžkových pokojích. Centrum je vybudováno z přírodních materiálů: hliněné omítky, dřevěné podlahy bez chemických nátěrů.

Po dohodě je možné si pobyt o několik dní prodloužit (můžete přijet dříve, nebo odjet později). Místní příroda je opravdu krásná. Pokud máte zájem kontaktujte Vendulu Carr na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 608 201 622.

Centrum Wonder Full Life

Kolem centra je příjemné zázemí, permakulturní zahrada, dětské hřiště i krásná příroda.

Centrum Wonderfull Life

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM KURZU

Pátek

16,00 - 18,00 - Příjezd účastníků
18,00 - 19,00 - Večeře
19,30 - 21,30 - Úvod do duchovní praxe z celého světa

Sobota

07,15 - 08,00 - Ranní blok
08,00 - 09,00 - Snídaně
09,15 - 11,00 - Dopolední blok
11,00 - 12,30 - Lekce vaření
12,30 - 13,30 - Oběd
14,30 - 17,00 - Odpolení blok
17,00 - 18,30 - Lekce vaření
18,30 - 19,30 - Večeře
19,30 - 21,30
- Večerní blok

Neděle

07,00 - 08,00 - DO-IN a meditace
08,00 - 09,00 - Snídaně
09,00 - 11,00 - Dopolední blok
11,00 - 12,30 - Lekce vaření
12,30 - 13,30 - Oběd
Nahoru