Průběh vydání knihy - Talíř na míruLogo Kyselové a přáteléwww.kyselove.cz

Používáme cookies.

Pro lepší funkčnost našich stránek, analýzu návštěvnosti a personifikaci reklam používáme technologii cookies. Kliknutím na tlačítko rozumím souhlasíte s jejich používáním.

Rozumím

Talíř na míru - jak jsme na tom?

AKTUÁLNĚ: Nyní je kniha v sazbě, při které nalézáme ještě nesrovnalosti v receptech. Na fotkách je trochu něco jiného, než v popisu, takže jsme se ještě pustili do předělávání a doplňování receptů. Recepty, přehledy, kurzy, to nám všechno jde. Na čem ale musíme zapracovat, jsou odhady termínů realizace projektů. Tady jsme selhali a naše odhady byly velmi naivní, a způsobili, že na knihu jste již celí natěšení a pořád ji nemáte ve schránce.  Všichni bychom asi chtěli, aby to bylo do těch Vánoc... ale díky předchozím zkušenostem to nemůžeme slíbit. Jediné, co můžeme slíbit, je, že knihu budete mít ve schránce před 18 měsíčním limitem, ke kterému jsme se zavázali díky podmínkám na Startovači. 

Prosíme, zachovejte nám vaši přízeň a veselou mysl, my knihu dodáme. A křest bude! Máme za sebou neskutečné hodiny práce, tak výsledek přece bude stát za to. 

Moc vás zdravíme a přejeme pohodové dny,

Kyselovi

Naše část - HOTOVO

Datum Výchozí stav 9. května 19. května 26. května 9. června
Texty 80% 92% 98% 99%  100%
Ilustrace 0% 55% 65%  70%  98%*
Tabulky, přehledy, grafy 50% 80% 80%  90%  100%

* poslední ilustrace se budou vytvářet s grafikem při sazbě 

Práce nakladatelství

Korektury - 100% (plán do konce srpna)
Opravy korektur - 100% (plán do konce září) 
Sazba - 10% (plán do konce září) <- zde jsme v plánování udělali chybu, mělo tam být do konce října
Vytištěno - 0% (plán do konce října) <- tím pádem se posouvá i tisk na konec listopadu

 

Dne 9. června jsme knihu odeslali do nakladatelství Smartpress, se kterým jsme měli dále spolupracovat na sazbě, doplňkových ilustracích (ty chybějící 2%), tisku, distribuci, atd.

2. července - Nakonec jsme se s nakladatelstvím nedomluvili a vydáváme knihu vlastním nákladem. Právě se provádějí gramatické a stylistické korekce, které budou hotovy do konce srpna. V měsíci září plánujeme dát knihu sesadit a v říjnu vytisknout.

Hned jak budeme vědět termín vydání, napíšeme novinku pro všechny Startovače.

 

Nahoru