KonzultaceLogo Kyselové a přáteléwww.kyselove.cz

Používáme cookies.

Pro lepší funkčnost našich stránek, analýzu návštěvnosti a personifikaci reklam používáme technologii cookies. Kliknutím na tlačítko rozumím souhlasíte s jejich používáním.

Rozumím

Konzultace

Bob Carr

Bob Carr

Celková osobní makrobiotická konzultace - Osobní setkání s Bobem, při kterém budete probírat Vaše speciální potřeby. Skrze použití diagnostiky vizuální, orientální a makrobiotické, včetně akupunkturních meridiánů, Bob určí, které části vašeho těla potřebují nejvíce ozdravit. Dostanete sepsaná doporučení pro Vás na míru týkající se stravy, léčebných pokrmů a jiných domácích léčebných postupů, cvičení a životního stylu obecně, abyste nastolili, posílili nebo znovu získali Vaše zdraví.
Cena 2000 Kč / 60 min. (možná sleva, pokud máte finanční a zdravotní problém zároveň - napište)
Konzultace probíhá běžně v Centru Wonderfull Life v Teplicích nad Metují nebo po domluvě jinde - Bob zamozřejmě různě cestuje a můžete využít toho, že např. jede někam Vaším směrem, pak neplatíte žádné cestovní náklady. Pokud chcete, aby za Vámi Bob někam přijel, uhradíte mu cestovní náklady. Zde je potřeba se domluvit konkrétně, takže napište.
 
Bob také nabízí konzultace párové a rodinné.
Je možné konzultovat i po mailu nebo Skypu. Cena za takovouto konzultaci je výrazně nižší, ale v tomto případě Vás samozřejmě nemůže diagnostikovat tak důkladně, jelikož vás nevidí naživo.
 
Shiatsu masáž - Bob studoval shiatsu u vedoucích učitelů z celého světa a v jediné masáži od něj tak zažijete sjednocení mnoha těchto vlivů v jedinečný a slastný zážitek. Bob se věnuje i vyučování shiatsu - byl učitelem v Kushi Institutu v Japonsku, Becketu, Massachusetts a v Německu i v dalších zemích. Při masáži se Vám Bob přizpůsobí - dobře ví, že někdo potřebuje dotek jemnější, jiný střední anebo pořádně silný. Pokud jste sportovní typ, možná Vás zaujme, že Bob masíroval i mnoho profesionálních fotbalistů. Na druhou stranu se ale masáží dokáže postarat i o lidi, kteří mají nějaký zdravotní problém nebo jsou křehčí konstituce. Taková dobrá masáž od Boba, ta dokáže přinést každému, co mu je třeba - povzbuzení stejně jako relaxaci a uvolnění a také odstranění napětí a zmírnění různých bolestí. 
Cena 1000 Kč / 60 min. (možná sleva, pokud máte finanční problémy - napište)
Masáž probíhá běžně v Centru Wonderfull Life v Teplicích nad Metují nebo po domluvě jinde - Bob zamozřejmě různě cestuje a můžete využít toho, že např. jede někam Vaším směrem, pak neplatíte žádné cestovní náklady. Pokud chcete, aby za Vámi Bob někam přijel, uhradíte mu cestovní náklady. Zde je potřeba se domluvit konkrétně, takže napište.

Zájemci o konzultaci či masáž pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
nebo volejte na 499 599 524


 

Lenka Hlaváčová

Lenka HlaváčováBěhem konzultace se budeme zabývat těmito body:

detoxikace na míru
skladba jídelníčku dle konstituce a kondice
cvičení a omlazující procedury

 
Nabízím Vám řešení běžných zdravotních obtíží:

  • častá nachlazení, chřipky, angíny
  • kožní potíže, ekzemy, akné
  • nadváha, obezita, kolísavá váha
  • únava, hypoglykemie
  • odbourání závislostí na kávě, cukru, alkoholu atd.


 V 90 minutách se budu věnovat Vašim potřebám, přáním a případným neduhům. Konzultace je nelékařská. Podpoříme samoozdravné mechanismy vašeho těla a budování silné imunity.

Má doporučení jsou souborem 12leté konzultační činnosti a praxe v Čechách i zahraničí.

Osobní konzultace můžou probíhat v Brně v Domě Pánů z Lipé, v Praze, v Teplicích a také, během mých zahraničních cest, přes internet via Skype.

Poznámka:
Konzultace může být i skupinová! Sdílí se pak v malé skupince do 5 účastníků. V této formě se jedné osobě věnuji cca 20 minut, konzultace je svižná a přímočará. Zbytek skupiny naslouchá a pak přichází na řadu další účastník.

Zájemci o konzultaci pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
nebo volejte na +420 774 935 931

Nahoru