Velikonoční beránek

Celý postup najdete v našem receptáři: Velikonoční beránek zdravě.

Zaslat komentář

Odeslat komentář jako host

0
Omezení rozříšření Povolené koncovky souborů: bmp, csv, doc, gif, ico, jpg, jpeg, odg, odp, ods, odt, pdf, png, ppt, rar, txt, xcf, xls, zip, docx, xlsx, rtf 0 / 3
14 Komentáře | Přidej vlastní
 • Návštěvník - Tracy

 • Návštěvník - Saba

  Béé

  Přílohy :
 • Návštěvník - Ivana

  Milá Katko, Honzo a Lado,
  přejeme krásné, jarem provoněné Velikonoce. Beránek se podle Vašeho videa povedl skvostně. Snad bude mým hostům chutnat. Těším se na další...
  Ivana

  Přílohy :
 • Děkujeme za vše komentáře, nechali jsme se inspirovat cestou úcty a É-beránek nakonec splnil své poslání. Putoval po natáčení k našemu sousedovi a ten z něj měl velkou radost. Nicméně cílem našich videí není zaměřovat se na to co je špatně, ale na to, jak lze dělat věci lépe a pozitivně. Proto jsme současné video s beránkem naladili do pozitivna a nyní zůstává už jen recept. My už jdeme točit další ryze pozitivní video - sušipárty ,) Užijte si Velikonoce!

 • Návštěvník - Ivan

  Ahoj,
  velmi pěkně a vtipně udělané video. Na dotaz jak postupovat s Beránkem bych si dovolilo navrhnout následující. Beránek je symbol oběti božího syna Ježíše Krista, a proto bych s velkou úctou k tomu i přistupoval. Vím, že mnoho lidí neřeší složení, a proto bych ho někomu s láskou věnoval (samozřejmě s upozorněním na mé důvody, aby i on mohl svobodně rozhodnout, zda jej chce nebo ). Přeji krásné a lásky plné velikonoční svátky. Ať se dílo daří.

 • Návštěvník - Markéta Mikušíková

  Mňam :-) Moc díky za recept. Určitě ho na Velikonoce vyzkoušíme. Eberánka bych nabídla v sousedství s tím, že když jsem ho kupovala, tak jsem si nevšimla, co tam všechno je.

 • Návštěvník - Martina

  mě se to libí, jak Honza vtipně, jemně a bez arogance upozorňuje na chemii v jídle. nikdo z nás nemůže vědět, jak široká skupina lidi může zhlédnout tato videa. určitě ne jen ti "vyvoleni". a taky nezapomíná zdůraznit všechny souvislosti a odpovědnost za své činy na této planetě. všechna čest!

 • Návštěvník - Petr

  Zdravím vás Kyselovíčci :-),

  moc hezké,my ho s Verčou určitě zkusíme,máte krásný koutek na vaření...za mne mi přijde trochu zbytečné to divadýlko s koupeným beránkem-vetšina lidí co na to bude koukat to ví a nezapomeňte, že jde stále o jídlo,které je pro mnoho lidí a za mne-kdybych opravdu neměl co do pusy-rád bych si ho dal,stejně tak jako nějaký bezdomovec co by ho našel u kontajneru. Není třeba ze sebe dělat něco víc, než jsou lidé konzumě žijící a děláte si tím strašácký negativní začátek. Držím palce s dalšími "on-line" :-) natáčením.

 • Návštěvník - Dan Mikušík

  Super recept. Díky moc za něj. Koupeného beránka bych navrhl nakrájet na tenké plátky a usušit někde, kam nemají přístup děti ani jiná zvířata - kvůli nebezpečným výparům. Až bude suchý, tak dokud je teplo, pořádně roztopte kamna na maximální výkon a spalte ho. To snad zneutralizuje veškeré jedy a teplo z hoření se využije. Popel by už měl být celkem nezávadný :-)

 • Návštěvník - joni

  Zdravím, moc krásny recept. Moc Vám přeji, že jste našli cestu, která vyhovuje všem členům rodinky. My jsme také byli makrobiotici 3 roky pod vedením dnešních dovolím si říci guru v makrobiotice. No nějak to nedopadlo, naše malá se nám ztrácela před očima , krevní obraz katastrofa , neustále nemocná vysoké horečky každý druhý týden. Nedokázala trávit žádné luštěniny. Dnes po dvou letech jiné stravy kvete, krevní obraz výstavný, už se nedívám s hrůzou do záchodové mísy, má jiskru v očích, ta proměna je úžasná. Fandím vám, jste krásní lidé, máte jiskru.....

Nahraj více
Nahoru