Online kurz
Dezerty
Úroveň: Kategorie:
Obsah kurzu
Přes 6 hodin videolekcí
Ukázka teorie: Dezertní teorie.
Ukázka praxe: Moravské koláče.
82 stran studijních materiálů
Všechna teorie na dlouhé večery, postupy do kuchyně i něco navíc. Malá ukázka je ke stažení zde.
1000 Kč

Pro všechny, kdo se rozhodli dát cukru a nezdravým sladkostem sbohem.

1. Lekce: Dezertní teorie

V této lekci bychom Vám rádi odpověděli na otázku "Proč mám chuť na sladké?" a také Vám dáme klíč k tomu, jak to udělat, aby od vás postupně odešly chutě na konvenční nezdravé sladkosti. Můžete se podívat už nyní, tato lekce je pro všechny volně přístupná.

 

2. Lekce: Suroviny do dezertů

Představíme si různé suroviny, které budeme v kurzu používat na přípravu zdravých dezertů. Povíme si něco o jejich energii, chuti i možnostech použití. Pro všechny platí, že jsou to potraviny vysoké kvality, kterou se společně naučíme dobře rozeznávat.

 

3. Lekce: Základní techniky

Zde začíná praxe. Naučíme se společně zákadní techniky přípravy a vy si podle nich budete umět sestavit své vlastní dezerty.

 

4. Lekce: Slavnostní dezerty

V této lekci se naučíme připravovat velmi sladké dezerty vhodné na oslavy a svátky, pro návštěvy a všechny kdo mají rádi silnou sladkou chuť. Jsou také vhodné pro všechny, kdo chtějí přejít z cukru na zdravější sladkosti pozvolna, bez trápení se. Jelikož jsou to dezerty vydatné a výrazné, nejlepší je kombinovat je spolu s pořádnou fyzickou aktivitou.

 

5. Lekce: Jemné dezerty

Zde nás čekají velmi jemné, krémové dezerty, které jsou vhodné pro běžný den. Jsou vyrovnané a my, naše mysl i tělo je po nich klidné.

 

1000 Kč
Nahoru